Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

   Бібліотека ІК ДВНЗ "КНУ" починає свою історію з моменту відкриття коледжу, тобто з 1962 року. Процес створення та становлення книгозбірні був досить тривалим. Бібліотека розпочала свою діяльність із сотні книг, подарованих місцевими навчальними закладами. Велику допомогу в забезпеченні профільною літературою згідно з навчальними планами надала базова бібліотека технікуму рудничної автоматики.
   Було виділено по кілька примірників на всі профільні дисципліни. Саме тоді прийнято рішення про те, що бібліотека бере орієнтир на універсальне комплектування фонду. Була проведена досить кропітка робота з організаційного та матеріально-технічного забезпечення новоствореної книгозбірні. Історія бібліотеки - це історія становлення і розвитку Інгулецького коледжу. Разом з ним вона працювала, змінювала своє місце перебування, долала труднощі, накопичувала досвід, зміцнювала матеріально-технічну та навчальну базу, задовольняючи потреби читачів.
   Нова сторінка в історії бібліотеки відкрилася в 1973 році, коли навчальний процес розпочався в новому корпусі.
   Гарне, світле приміщеня, нове обладнання, просторий читальний зал, значне поповнення книжкового фонду дали можливість розгорнути роботу на повну силу.
   Сьогодні бібліотека ІК ДВНЗ "КНУ" має своє обличчя, доброзичливо і шанобливо звернене до всіх наших відвідувачів. Вона розташована на першому поверсі коледжу. Це 478 квадратних метрів просторого, світлого та естетично оформленого приміщення.
   У бібліотеці належним чином функціонують абонемент та читальний зал. Багатий книжковий фонд задовольняє як потреби студентів та викладачів, так і тих, хто читає для власного розвитку.
   Бібліотека має великий вибір навчальної, науково-технічної, методичної та художньої літератури українською, російською та іноземною мовами.
   Бібліотечний фонд нараховує 59194 примірників книг, з яких 46698 екземплярів - навчальні підручники та посібники.
   Сьогодні бібліотека має приблизно десь 510 читачів, щороку реєструє близько 27000 відвідувань, та 57000 одиниць книговидачі. Крім них працівники бібліотеки в режимі читального залу обслуговують усіх мешканців Інгульця, бажаючих попрацювати з книжковим фондом. Це в основному спеціалісти та робітники ПРАТ "ІНГЗК", студенти та викладачі інших навчальних закладів. Бібліотека співпрацює з іншими бібліотеками навчальних закладів та здійснює обслуговування читачів по МБА.
   Інформаційна робота проводиться за двома напрямками: інформування викладацького колективу та інформування студентів.
   Зміст інформування визначається навчальними та виховними завданнями коледжу, інтересами читачів, тематикою нових надходжень. Під час інформаційної роботи працівники бібліотеки використовують різні форми роботи. Це години цікавих повідомлень, літературно-музичні вечора, інтелектуальні ігри, бесіди, огляди, оформлення книжкових виставок, тематичних та бібліографічних переглядів, щорічно видаються інформаційні та рекомендаційні бюлетні.
   Бібліотека має доступ до мережі інтернет.
   Успішну роботу бібліотеки забезпечують її завідувач Масловська С.В. та бібліотекар Балагура О.М.
   Перспективним напрямком діяльності бібліотеки є впровадження новітніх інформаційних технологій та автоматизація і комп'ютиризація бібліотечних процесів.