Неплохие шаблоны для Joomla 2.5 здесь: http://joomlan.ru. Есть шаблоны и для других версий.

 


26-27 лютого 2016 року у місті Житомирі відбувся чемпіонат України з Кіокушинкой карате серед юніорів. Студент ІІІ курсу групи ЕРГО - 13 1/9 Горобець Михайло зайняв І місце, отримав звання кандидата в майстра спорту та потрапив у збірну України. На даний момент готується до чемпіонату Європи , який відбудеться в Грузії у місті Тбілісі.
Вітаємо нашого переможця та бажаємо подальших успіхів!

 


22 квітня  2014 року в Дніпропетровському політехнічному коледжі відбулася обласна олімпіада з екології. У ній прийняла участь студентка другого курсу групи ЕРГО-12 1/9 − переможниця регіональної олімпіади Ковріжкіна Еліна, яка перемогла у номінації «Кращі знання з прикладної екології».

 


20 березня 2014 р. проходила регіональна олімпіада з екології, у якій студентки ІІ курсу Коврижкіна Еліна (ЕРГО - 12 1/9) та Спєхова Єлизавета стали призерами, зайнявши І і ІІ місця. Вітаємо!

 


15 квітня 2014 року в Криворізькому Авіаційному коледжі відбулася конференція «Авіація і космонавтика». У ній прийняла участь студентка четвертого курсу групи ПЕ-10 1/9 Сучкова Любов за напрямом «Екологія», яка перемогла у номінації «Краща доповідь».


Вітаємо!

Переможців олімпіад з української мови:

1) Ковріжкіну Еліну (гр. ЕРГО-12 1/9) за зайняте ІІ місце у XIV Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика (викладач - Лисогор Н.С.).

2) Чернятевич Антоніну (гр. ПЕ-12 1/9) за зайняте ІІІ місце у IV Всеукраїнській олімпіаді з української мови (викладач - Морозкіна Н.А.).

3) Гаркушу Ірину (гр. ЗКК-11 1/9) за зайняте ІІ місце у IV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка (викладач - Лисогор Н.С.).