Неплохие шаблоны для Joomla 2.5 здесь: http://joomlan.ru. Есть шаблоны и для других версий.

04 травня 2017 року студенти груп ПЕ-14 1/9 та ПЕ-13 1/9 побували на екскурсії на Центральній станції аерації КП «Кривбасводоканал». Студенти ознайомилися із структурою комунального підприємства «Кривбасводоканал» та на власні очі побачили стадії очищення стічних вод.

 

03 травня 2017 року з нагоди Дня Перемоги у коледжі відбувся урок пам'яті на тему "Ніколи знову!". Учасники заходу зворушливо представили події Другої світової війни через український вимір.

Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. І хоча пам'ятна дата віддаляється з кожним роком, її цінність не тлінна. І ми будемо пам'ятати про це!

27 квітня для студентів ІІ і ІІІ курсів спеціальності «Прикладна екологія» нашого коледжу було проведено олімпіаду із спецкурсу екологічних дисциплін «Кращий еколог».

Переможцями стали:
І місце – Шевченко Ганна (гр. ПЕ-15 1/9) і Горбенко Олександр (гр. ПЕ-14 1/9);
ІІ місце – Артеменко Діана (гр. ПЕ-14 1/9);
ІІІ місце – Шейн Вікторія (гр. ПЕ-15 1/9).

26 квітня 2017 року в Інгулецькому коледжі відбувся захід, приурочений вшануванню пам’яті трагедії Чорнобильської катастрофи.

У ці дні ми привертаємо увагу, як української так і світовї громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, а це 3 млн. 100 тис. наших співвітчизників і жителів інших держав ближнього і далекого зарубіжжя. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову.Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки Чорнобильської катастрофи. Наш обов’язок – віддавати данину ліквідаторам цієї страшної трагедії, які живуть і працюють поруч з нами.

В Інгулецькому коледжі ось уже понад 15 років працює Ковпак Василь Васильович.  5 травня 1987 року його призвали на ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Василь Васильович працював на атомній станції м. Прип’ять механіком-водієм ІМР.    

26 квітня

Вітаємо студента Інгулецького коледжу ДВНЗ КНУ групи ВР-15 1/9 Луценко В'ячеслава Сергійовича, за зайняте ІІ місце в регіональному конкурсі з загальнотехнічних дисциплін "Перспективна молодь Криворіжжя" в номінації "Кращий знавець інженерної графіки".

25 квітня студенти спеціальності "Прикладна екологія" гр. ПЕ-15 1/9 та ПЕ-16 1/9 провели профорієнтаційний флешмоб "Від екології душі до екології довкілля". На проспекті Перемоги студенти розповідали мешканцям мікрорайону Інгулець про спеціалізації коледжу, запрошували на навчання та роздавали буклети з інформацією про те, як бережливо ставитись до довкілля.

20 квітня в Інгулецькому коледжі ДВНЗ "КНУ" відбувся другий тур міського конкурсу з іноземної мови "Simply the best 2017" 

 

 

 

12 квітня Адміністрацією та профспілковим комітетом ПО ПМГУ Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу було організовано та проведено огляд-конкурс на кращу кімнату в студентському гуртожитку.

 

Студенти, мешканці гуртожитку, із задоволенням прийняли участь у даному конкурсі.

 

І місце посіла кімната 5 секція 11, Кирильова К., Цихненко А.

 

ІІ місце посіла кімната 1 секція 12, Воїн А., Ковтун Я.

 

ІІІ місце посіла кімната 4 секція 12, Герасименко К., Міроненко І.,

 

Маслов В.

 

За результатами конкурсу кімнати- переможці були нагороджені цінними подарунками.

 

12 квітня в Інгулецькому коледжі Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" було проведено виставку поробок "Ярмарок ручних виробів".

 

У виставці взяли участь студенти груп :

 

- група ЕРГО - 16 2/9, класний керівник Лисогор Н.С.

 

- група ЗКК - 16 1/9, класний керівник Плаксіна В.В.

 

- група ПЕ - 16 1/9, класний керівник Ткаченко Т.В.

 

- група ВР - 15 1/9, класний керівник Канівець О.А.

 

- група ВР - 15 2/9, класний керівник Нікуліна Н.В.

 

- група ЗКК - 14 1/9, класний керівник Гавриленко Л.Т.

 

Студенти та викладачі представили різноманітні вироби: оригінальні композиції з бісеру, паперу, дерева, вишиті бісером картини та картини зі шкіри та інше.

 

6 квітня 2017 року в базовому Політехнічному коледжі ДВНЗ «КНУ» відбувся ХV регіональний конкурс «Єдність у розмаїтті». Студенти ІК ДВНЗ «КНУ» посіли в цьому конкурсі призові місця.

 

ІІ місце у секції «Екологічні проблеми Кривбасу» – студентка ІІІ курсу групи ПЕ 14 1/9 Пересідла Юлія (науковий керівник – Крилова І.В.). 

 

Мовно-літературна секція:

 

студентка І курсу Мельник Анастасія – ІІ  місце  у конкурсі  наукових  робіт  (науковий керівник – Морозкіна Н.А.), ІІІ місце у конкурсі творчості студентів (проза) (керівник – Демченко Т.В.).

 

Грамотою за участь у секції «Поезія» була нагороджена студентка І курсу групи ПЕ 16 1/9 Корохова Даря (керівник – Демченко Т.В.). 

 

ІІІ   місце   у   секції  спеціальних  дисциплін  –  студент  ІІІ  курсу  групи

 

ЗКК 14 1/9 Порогілий Арсен (науковий керівник – Лєман О.М.)

Вітаємо переможців! 

1 квітня команда КВК ІК ДВНЗ "КНУ" "Student. com" прийняла активну участь у заході "1 квітня - День сміху та гумору".

 

 

30 березня в Інгулецькому коледжі ДВНЗ "КНУ" твідбулася регіональна олімпіада з екології, в ній прийняли участь 14 студентів, які стали переможцями у своїх навчальних закладах. Участникам олімпіади було запропоновано комп'ютерне тестування та задачі з екології. Доброзичлива атмосфера сприяла максимальній реалізації інтелектуального потенціалу. Препеможцями стали:

І місце Шевченко Ганна, Інгулецький коледж ДВНЗ "КНУ"

ІІ місце Міхєєв Данило, Український політехнічний технікум

ІІІ місце Гава Богдан, Криворізький металургійний технікум НМетАУ.

 

 З 20.03.2017 - по 24.03.2017 уколеджі проходив тиждень збагачувальника, під час якого були проведені наступні заходи:

21.03.2017 - конкурс стіннівок

22.03.2107 - виховний захід "Залізо у моїй професії"

23.03.2017 - олімпіада "Кращий збагачувальник"

24.03.2017 - екскурсія в музей ІнГЗК

У конкурсі стінних газет приймали участь студенти II, III, ІV курсів спеціальності збагачення корисних копалин. Враховуючи зміст та оригінальність визначили, що найкращу стіннівку підготувала студентка групи ЗКК - 15 1/9 Жданова Ірина.

 

Виховний захід "Залізо у моїй професії" був проведений у актовому залі коледжу, куди були запрошені студенти ІІ та ІІІ курсів. У його підготовці приймали активну участь студенти:

І курсу гр. ЗКК - 16 1/9 - Хорько Марія 

ІІ курсу гр. ЗКК - 15 1/9 - Фінагеєва Карина

ІІІ курсу гр. ЗКК - 14 1/9 - Базавлуцький Андрій, Москот Анастасія,

                                             Погорілий Арсен, Тарута Світлана, Цапко Анна

ІІІ курсу гр. ВР - 14 2/9 - Соколовський Сергій, Поправка Денис

 

У Олімпіаді "Кращий збагачувальник" прийняли участь студенти ІІ, ІІІ курсів груп ЗКК - 15 1/9 та ЗКК - 14 1/9.

Завдання містили 20 запитань з максимальною кількістю 60 балів. 

студенти здобули такі результати:

І місце - Базавлуцький Андрій - 56 балів - група ЗКК - 14 1/9

ІІ місце - Москот Анастасія - 48 балів - група ЗКК - 14 1/9

                Мороз Дмитро - 45 балів - група ЗКК - 14 1/9

ІІІ місце  - Цапко Анна - 40 балів - група ЗКК - 14 1/9

                   Черниш Діана - 38 балів - група ЗКК - 15 1/9

IV місце - Погорілий Арсен - 30 балів - група ЗКК - 14 1/9

V місце - Веркієнко Олена - 26 балів група ЗКК - 15 1/9

VІ місце - Саврадей Ірина - 20 балів - група ЗКК - 15 1/9

Екскурсія в музей ІнГЗК була проведена з групою ЗКК - 14 1/9 19.04.2017. Студенти мали змогу ознайомитись з новою колекцією статуеток, побачили на старих фотографіях своїв дідусів та бабусь, котрі працювали на ІнГЗК ще на початку його створення та пізнали історію виникнення Інгулецького родовища.

15 березня в Інгулецькому коледжі відбулося урочисте свято вручення іменної стипендії Генерального директора Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату кращим студентам "Зоряний олімп". На святі були присутні почесні гості : Герасимчук Олександр Миколайович - Генеральний  директор Приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат" , Кріпак Тетяна Петрівна - начальник управління освіти і науки Криворізької міської ради Жеребило Сергій Васильович - заступник голови Інгулецької районної у місті ради , Голос  Владислав Олегович - директор з  персоналу  та соціальних питань Приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат", Лещенко Олена Володимирівна - менеджер зі зв'язків з громадськістю Приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат", Дюкова Ольга Реомирівна - начальник  відділу підготовки кадрів Приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат".          

Тридцяти найкращим студентам коледжу було вручено грошові сертифікати за досягнення у навчанні, громадській діяльності, спорті, творчості. Стипендіати були визначені за напрямками : "Відмінники навчання", "Переможці олімпіад і конкурсів", "Спортивна гордість коледжу", "Лідер студентського самоврядування", "Активний громадський діяч".

Радіємо здобуткам та перемогам наших студентів. Бажаємо їм подальших звершень і впевнені, що лави талановитих, цілеспрямованих будуть постійно поповнюватись, а наш коледж - гордитись своїми випускниками.

 

Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці. І хто б ти не був, де б не жив, хто перечитає « Кобзаря », не зможе уявити своєї долі без Шевченка.

Той, хто крізь алмазну грань Кобзаревого слова гляне у світ, той уже ніколи не спиниться в дорозі до ідеалу. Шевченко належить до найулюбленіших поетів світу.

Пізнавати Шевченка – це працювати до сьомого поту і наближатися до торжества добра над злом, очиститися духовно і морально.

Від Кобзаря нам треба взяти масштабний підхід до історичноі спадщини. Бо ж поставив поет « на сторожі » коло нас слово. І треба його берегти.

7 березня 2017 в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт, приурочений до 8 березня.

 

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються голосним пташиним співом. Бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, мрійливо співають пташки, прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінок!

 

Сьогодні усі учасники концерту й присутні в залі вшановували жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки.

 

Ми дякуємо вам за вашу доброту, за щирісь і ласку, за вашу любов до нас. Вже багато століть наймудріші голови людства намагаються розгадати і пояснити велике загадкове почуття – любов до жінки. Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці.

 

Зі святом Вас, наші любі жінки!

 

mova

   Міжнародний день рідної мови відзначили в Інгулецькому коледжі  інтерактивним заходом. «Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово!»  – такий лейтмотив об’єднав всі думки і слова, які лунали на святі. Студенти звернулися до своїх ровесників словами  із «Молитви до мови» Ганни Мотрич, в яких ствердили значимість рідної мови в житті кожного народу. Святковий захід увінчав «Гімн української мови», який виконали всі учасники свята.

З метою віддання шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму й мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави, 20.02.2017 в ІК ДВНЗ «КНУ» відбувся виховний захід, присвячений подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам'яті героїв Небесної Сотні.

v9fu-upwt58

 Студенти І-ІІ курсів і викладачі зібралися в читальній залі, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі. 

Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

 Героям Майдану, впавшим мертвими за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.

sqw5ucf56h0

 

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається майже по всьому світу 14 лютого. День святого Валентина – свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює, дає сили і натхнення, радість і захоплення. І завдяки якому продовжується життя на землі.

В Інгулецькому коледжі ДВНЗ «Криворізький національний університет» пройшло  свято «Під знаком Купідона»,  присвячене Дню закоханих.

Для наших студентів та гостей був проведений святковий концерт та розважальна програма.

На свято завітали учні КЗШ № 102 та № 59

dscf0014dscf0025dscf0030dscf0051dscf0010

«Щедрик, щедрик, щедрівочка…»  лунає сьогодні по всій Україні. Адже прийшли до нас найчарівніші свята, свята сповнені віри, надії та любові. У різдвяні дні кожен вірить, що мрії здійснюються.13 01 2017

         13 січня на Маланку завітала щедрівка і в Інгулецький коледж. «Радуйся земле…» голосно та дзвінко пролунало та дійшло до кожного серця. Звучали щирі побажання всього найкращого в новому році, а норовлива коза викликала усмішку і додала настрою та впевненості, що все здійсниться. 

   1301201721 грудня 2016 р. було проведено акцію «Збережемо ялинку», під час якої студенти гр. ПЕ-16 1/9 у фойє Інгулецького коледжу влаштували флешмоб, закликаючи не купувати зрубані ялинки для новорічних свят, а прикрашати оселі штучними або саморобними.111 117113115116118Студенти коледжу підготували до заходу виставку саморобних ялинок та новорічні стіннівки, а студенти-екологи роздавали пам’ятки «Збережи ялинку». Ця акція також була проведена студентами-екологами для жителів Інгульця на Проспекті Перемоги.114

15 грудня 2016 року з нагоди Міжнародного Дня чаю студентська рада Інгулецького коледжу ДВНЗ "КНУ" організувала для викладачів та студентів приємний сюрприз  флеш - моб під гаслом "Чай та задушевна компанія".

dc01

   Пригощання  горячим чаєм, печивом та цукерками забезпечило гарний настрій на весь день.

dc02

dc03

dc04

         14 грудня 2016 року за підтримки профкому ПМГУ та в рамках святкування новорічних заходів в Інгулецькому коледжі ДВНЗ "КНУ" пройшов захід "Новорічний фестиваль команди КВК Інгулецького коледжу "Student.com".

pr001
Зі святом студентів привітав голова міського комітету профспілки металургів та гірників - Макаренко А. К.
Море позитивних емоцій та святковий настрій подарували глядачам яскраві виступи команди КВК "Student.com" та студентів коледжу.

pr002 pr003

9 грудня 2016 року на базі Криворізького економічного інституту

ДВНЗ «Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана» відбулася І
V Всеукраїнська наукова конференція «Війна в історичній та індивідуальній пам’яті», присвячена 72-й річниці визволення України від гітлерівських загарбників,
«гібридній війні», розв’язаній Російською
Федерацією проти України
1 березня 2014 р
.  У роботі круглого столу цієї конференції на тему «Проблеми та події Другої світової війни і «гібридної війни» в історичній та індивідуальній пам’яті; спогади учасників бойових дій, очевидців, військовополонених»брали участь  студенти  ІV  курсу групи ЕРГО 13 1/9  ІК ДВНЗ «КНУ»

m01Перепелиця Олександр і Тітов Єгор з роботою на тему «Доля радянських військовополонених у роки другої світової війни (на матеріалах спогадів військовополонених)» (керівники – викладачі історії Морозкіна Н.А., Заремба В.В.). Усі учасники отримали сертифікати конференції.

m02

7 грудня в Інгулецькому коледжі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» був проведений святковий захід, присвячений Дню Збройних Сил України та воїнам – випускникам коледжу, які брали  участь в АТО на сході України. 

1

 

Нашу країну спіткало не одне лихо, перш ніж вона стала незалежною державою. Ми, нинішнє покоління , повинні віддати шану нашим героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор свободи в нашій державі Україні.

 

У рядах української армії на Сході України служили і воювали випускники нашого коледжу – були там нашою надією, нашим щитом, нашим захистом.

 

2

3

 

І сьогодні в  ми вітали в нашому залі воїнів, що не шкодуючи свого життя , боронили наші землі, захищаючи нас від агресора, це:

Бадлюк Олександр, Шишка Сергій, Усмонов Рустам, Андрєєв Володимир та волонтер Золотарьов Анатолій.

4

 

Низький уклін вам і подяка за те, що  забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, ви захистили свою Батьківщину!

 

На жаль, не всі повернулися додому. Не оминула ця біда і наш Інгулець. Троє випускників нашого коледжу загинули, захищаючи Україну:

Бондарчук Олег

Бєлєцький Дмитро

Данюк Олександр

5

 

Це – велика кривава рана, яка залишиться назавжди в нашому серці, в нашій памяті !

 6  

Давайте кожного дня молитися за Україну! Щоб вже нарешті настав мир і спокій, щоб більше не проливалася кров синів України!

7

 

У листопаді-грудні традиційно пройшли міські та обласні тури творчих конкурсів з української мови та літератури. Студенти нашого коледжу взяли участь у них та досягли вагомих результатів.

 VII Всеукраїнська олімпіада з української мови

Веркієнко Олена (ЗКК 151/9) – друге місце в міському турі олімпіади

 ХVII Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика (ІІ рівень, ІІ курс)

Логвинюк Вікторія (ЕРГО 15 2/9) – перше місце в міському турі конкурсу

 

ХVII Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика (І рівень, І курс)
Єжель Юлія (ПЕ 16 1/9) – перше місце в міському та друге місце в обласному турах конкурсу.

 

На міський тур VII Міжнародного мовно-літературного конкурс
ім. Т. Шевченка направлена творча робота Хорько Марії (ЗКК 161/9) на тему «Ми не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних». Робота студентки відзначається актуальністю, змістовністю та образністю.

Дякуємо дівчатам за відповідальність, наполегливість та гідне представлення нашого коледжу на конкурсах. Бажаємо цілеспрямованості, наснаги, натхнення та нових перемог.

 

З нагоди  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ  1 грудня 2016 року студенти Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" провели акцію під гаслом "Здоровʼя народу - багатство країни". 

001 

До акції приєдналися студенти І та ІІ курсів. Молодь виготовила листівки зі зверненням до громадян та провела опитування населення містечка Інгулець. 

002

003

004

 Мешканці із задоволенням відповідали на питання  студентів, а студенти аналізували відповіді.

005

На відзначення 25-ї річниці незалежності України і з метою віддання шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму й мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави, 21.11.2016 в ІК ДВНЗ «КНУ» відбувся виховний захід, присвячений подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам'яті героїв Небесної Сотні.img 20161121 141618

 

Студенти І курсу й викладачі зібралися в читальній залі, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

 

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.

 

Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню-частинки вічного. А світло цієї свічки хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

 

Героям Майдану, впавшим мертвими за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.

img 20161121 141625

На відзначення 25-ї річниці незалежності України і до річниці голодомору 1932-1933 рр. в ІК ДВНЗ «КНУ» відбувся виховний захід «На вікні свіча догоряла…» для студентів ІІ курсів.4tnydhhxmaa

Голод 1932 – 1933 років став для українців тим, чим був голокост для євреїв. До цього небаченого за історичними мірилами голоду держава штовхала село, що відмовлялося прийняти колгоспну систему з самого початку колективізації.cusljnloyb8

Ми закликаємо  вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх тих, хто страждав і помер під час великого Голодомору. Віримо, що в ці дні по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом'янути тих, кого забрали сталінські катівні та голодна смерть. Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.eypbxfrt6ww

Нехай кожен з нас торкнеться пам’яттю цього священного вогню – частинки вічного. А світло цих свічок хай буде даниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони повинні жити в нашій пам’яті. 

 

18 листопада 2016 року серед молоді Інгулецького району  відбулася гра "КВК - 2016"

img 0518

Команда  Інгулецького коледжу  ДВНЗ "КНУ" "Student. com" взяла  активну участь. 

img 0523

 

З нагоди святкування Міжнародного Дня студента 17 листопада 2016 року в Інгулецькому коледжі Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" відбулося свято "Від сесії до сесії живуть студенти весело".

17 001

Студентів привітали директор коледжу - Шолох Алла Миколаївна та голова профкому Татарінова Оксана Василівна. Вони відзначили найкращих студентів - переможців олімпіад і конкурсів та студентів, які беруть активну участь у громадському житті коледжу.

17 002
Переможцями у номінації "Найактивніша група" стали групи
ЕРГО - 13 1/9, класний керівник Морозкіна Н.А.
ВР - 15 2/9, класний керівник Нікуліна Н.В.

 17 005

До слів привітання приєдналися і гості свята: заступник голови Інгулецької районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів влади - Жеребило Сергій Васильович та начальник відділу підготовки кадрів ПРАТ "ІнГЗК" - Дюкова Ольга Реомирівна. Вони побажали студентам успіхів у навчанні, цлеспрямованої життєвої позиції, наснаги та творчих злетів.

17 005

17 004

 

17 006У рамках заходів, присвячених 25-й річниці Незалежності України, 9 листопада у коледжі відбулося тематичне свято з нагоди Дня української писемності та мови. У вигляді яскравого флешмобу студенти та викладачі висловили свої думки, свої почуття  щодо рідної мови. Гарний настрій, позитивні емоції забезпечили всім закличні українські пісні про мову. Під час заходу прозвучала пізнавальна інформація про саме свято, вірші та пісні, які виконали наші талановиті студенти. А під час імпровізованого конкурсу на знання українських прислів’їв та приказок про мову і глядачі, і артисти стали одним цілим та охоче ділилися зразками народної мудрості про красу мови та культуру мовлення. Хочеться лише додати, що цих народних порад та правил треба все ж дотримуватись у повсякденному спілкуванні. Дбаймо про красу та чистоту нашої мови!

m001

 

m002m0039 листопада українська громада відзначає велике духовне свято — День української писемності і мови, що яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях розвою рідного слова і його безсмертних творців.

 Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.

З нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України та до Дня української писемності і мови і Інгулецькому коледжі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» у читальному залі відбулася інформаційна  година  для  студентів  І-ІІ  курсів. 

 У 1991 році Україна стала незалежною державою. З розвитком держави інтенсивно розвивається і українська мова. Ми з вами одержали у спадок сучасну українську літературну мову — багату, розвинену, гнучку. Нею і можна висловити все: від найскладніших і найновіших наукових відкриттів до найвеселіших віршів, пісень, оповідань. Багатство мови зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах і казках, у творах письменників, у живій розмовній мові. Наше завдання — берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити. І хоч наша мова зазнала гоніння, переслідування, зараз вона живе, квітне і вдосконалюється. Любімо і бережімо її.

          Канікули – це час не лише відпочинку учнів від уроків, а й час вибору шляху у майбутнє. Тож до Інгулецького коледжі завітали на екскурсії учні  шкіл  № 102, № 114 та № 127. Гості оглянули Центр розвитку молоді та школярів в області електромеханіки, Центр професійного навчання,  кабінет дипломного проектування та лабораторію збагачувальних дисциплін, обладнані відповідно до сучасних технологічних вимог. Також були проведенні презентації спеціальностей та майстер-класи  на Навчальному полігоні та в Музеї під відкритим небом.

img-4708002001004

26 жовтня 2016 року в Інгулецькому коледжі ДВНЗ "КНУ" за підтримкипрофокму, молодіжного комітету та студентської ради коледжувідбулося свято "Студентська осінь - 2016".

img 0238

        Ми побачили  таланти нашої студентської молоді в музичному, танцювальному та театральному  спрямуваннях. Яскраві та сценічні образи, естетична манера виконання, артистизм, емоційність та акторські здібності учасників фестивалю вразили усіх присутніх.

img 0247

img 0249

img 0259

img 0271

img 0289

img 0320

В ІК ДВНЗ "КНУ" були проведені екскурсії на гірничому полігоні та в музеї "Гірничого обладнання під відкритим небом" для студентів Інгулецького коледжу та студентів професійного ліцею. Викладачі коледжу розповіли про технологічний процес на підприємстві та познайомили студентів з реальним обладананням, яке застосовується на виробництві.

 

 

12 жовтня 2016 року до Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» завітали учні КЗШ № 114 та № 59. Для гостей було проведено відкритий виховний захід на тему «Славні сини України», присвячений Дню захисника України і Дню українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам'яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст.На сцені лунали вірші, українські козацькі пісні, демонструвалися відеофрагменти, що ілюструють славетну історію запорізьких козаків.

img 2044

 Потім була проведена екскурсія на Навчальний гірничий полігон та в Музей гірничого обладнання під відкритим небом. Викладачі коледжу ознайомили гостей зі спеціальностями,  за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів.

 

З нагоди святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України
в Інгулецькому коледжі ДВНЗ "КНУ" пройшов конкурс козацьких грамот.

img 2127

Студентські групи взяли активну участь у цьому конкурсі.
Студентська рада та профком відзначили 3 кращі творчі роботи та вручили переможцям солодкі подарунки.

img 2135
Вітаємо переможців:

img 2114img 2121img 2117
- Група ПЕ - 14 1/9 (класний керівник Драгожилова О.П.),
- Група ВР - 15 1/9 (класний керівник Канівець О.А.),
- Група ВР - 15 2/9 (класний керівник Нікуліна Н.В.).

 


 23 вересня 2016 року біля монументу Слави та в Широківському лісництві пройшов третій етап патріотично – спортивної гри «Інгульчани-2016». Наша команда прийняла активну участь у всіх видах змагань.


10 вересня 2016 року на проспекті Перемоги була проведена легко - атлетична естафета, присвячена Дню фізкультурника. В змаганнях прийняло участь чотири команди ІК ДВНЗ «КНУ». Наші спортсмени святкували перемогу, відповідно посівши І, ІІ, ІІІ та V місця.


15 вересня 2016 року на стадіоні ПГЗК був проведений другий етап патріотично - спортивної гри «Інгульчани - 2016» з багатоборства. Вдовиченко Владислав ,студент гр. ВР15 1/9, виборов І місце з бігу на 100 метрів з результатом 12,51 сек. Фісюн Денис, студент гр. ВР 14 1/9, посів ІІІ місце в метанні гранати з результатом 45 метрів.


21 вересня 2016 року  студентська рада Інгулецького коледжу  організувала флешмоб з нагоди Дня Миру. Студенти звернулися до жителів Інгульця з актуальними питаннями сьогодення. Активність молоді сподобалася, тож зустрічні охочі вступали в дискусію та давали вичерпні відповіді на запитання студентів. І просто щиро спілкувалися із молоддю.